Morskie Jednostki Edukacyjne
Lista uznanych morskich jednostek edukacyjnych
1. Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni
2. Uniwersytet Morski w Gdyni
3. Akademia Morska w Szczecinie
4. Bałtycka Akademia Umiejętności
5. Centrum Szkoleń Morskich w Gdyni
6. Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce
7. Centrum Szkolenia Morskiego „Zenit” w Szczecinie
8. Dohle Marine Services Europe w Gdyni
9. Maritime Safety & Security Sp. z o.o. w Szczecinie
10. Ośrodek Szkoleń Ratownictwa Morskiego Mayday w Gdyni
11. Morski Ośrodek Szkoleniowy AM w Szczecinie w Świnoujściu
12. Morski Ośrodek Szkoleniowy AM w Szczecinie w Kołobrzegu
13. Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Portowej Straży Pożarnej „Florian”
14. Ośrodek Szkolenia Morskiego „Libra”
15. Ośrodek Szkolenia Morskiego przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Świnoujściu - cofnęcie uznania
16. Ośrodek Szkolenia Ratowniczego Fundacji Rozwoju Akademii Morskiej w Gdyni
17. Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej Sp. z o.o. w Szczecinie
18. Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej Sp. z o.o. w Szczecinie –filia w Ustce
19. Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej s. c. w Gdyni
20. Ośrodek Szkoleniowy Polsteam s.c. w Gdyni
21. Ośrodek Szkoleniowy Ratownictwa Morskiego Akademii Morskiej w Szczecinie
22. Ośrodek Szkoleniowy Rybołówstwa Bałtyckiego AM w Szczecinie w Kołobrzegu
23. Polcargo International Sp. z o.o. w Szczecinie Morski Ośrodek Szkoleniowy w Kołobrzegu - cofnięcie uznania
24. Policealna Szkoła Morska w Szczecinie
25. Politechnika Gdańska, Wydział Chemiczny
26. Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni Sp. z o.o. wraz z Gdyńską Szkoła Morską
27. Studium Doskonalenia Kadr Oficerskich Akademii Morskiej w Szczecinie
28. Szkoła Morska w Gdyni Sp. z o.o.
29. Technikum Morskie i Politechniczne w Zachodniopomorskim Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie
30. Zespół Szkół Morskich im Bohaterskich Obrońców Westerplatte w Gdańsku
31. Zespół Szkół Morskich w Darłowie
32. Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu
33. Zespół Szkół Morskich im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Świnoujściu
34. Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im Bohaterów Westerplatte w Kędzierzynie – Koźlu
35. Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej – Technikum Żeglugi Śródlądowej w Nakle n. Notecią
36. Security Consulting and Training „SCAT” Mariusz Pakieła